Antivírusy

Kaspersky Internet Security for Android
Kaspersky Internet Security for Android

Kaspersky Internet Security for Android ponúka ochranu údajov pred stratou či zneužitím neoprávnenou osobou a pred napadnutím všetkými druhmi mobilných hrozieb (mobilné vírusy, útoky hackerov a pod.). Zároveň dokáže filtrovať nevyžiadané SMS správy a hovory, nájsť zariadenie pomocou GPS modulu a vzdialene zmazať všetky údaje z telefónu.

Program je v českom jazyku.
vyskusat vyskusat
Ks: 13,94 € s DPH
 • Ochrana súkromia - iba pre Vaše oči
  Majte jedinečnú kontrolu nad svojimi kontaktmi a vyberte si, ktoré zaradíte medzi ´súkromné´. Zakryte kontakty v prijatých SMS správach či v prijatých telefónnych hovoroch.
 • Nájdite svoj stratený či ukradnutý telefóni
  Pomocou GPS Find funkcie je možné vzdialene určiť polohu svojho mobilného zariadenia.
 • Zabráňte v zneužití Vašich kontaktov, fotiek či dôležitých súborov neoprávnenou osobou
  Môžete si zašifrovať citlivé údaje, alebo ich v prípade straty telefónu vzdialene zmazať.
 • Zablokujte nechcené SMS správy a telefónne hovory
  Môžete filtrovať prijímanie obťažujúcich SMS správ a telefónnych hovorov vytvorením bielej/ čiernej listiny.
 • Rodičovská kontrola
  Svojmu dieťaťu môžete obmedziť odchádzajúce/ prichádzajúce volania a SMS správy (napr. na platené linky) a vďaka GPS Find funkcii môžete ďalej zistiť, kde sa Vaše dieťa momentálne nachádza
 • Chráňte svoj telefón proti vírusom, sieťovým útokom a ostatnému malware
  Kaspersky Internet Security for Android ponúka komplexnú ochranu pred všetkými druhmi mobilných hrozieb vďaka real-time ochrane, automatickým aktualizáciám vírusovej databázy, firewallu zamedzujúcemu v prieniku hackerov do telefónu či automatickým skenom súborov.


 • Zablokujte svoj telefón v prípade, že dôjde k jeho strate či odcudzeniu. Jednoducho pošlite na Váš telefón SMS správu a zariadenie bude zablokované tak, aby sa nikto nemohol dostať k jeho obsahu. Môžete si vybrať, či zariadenie na diaľkku iba zablokujete, alebo rovno zmažete všetky údaje.
 • Nové! Nastavte si šablónu s textom, ktorý sa objaví v prípade zablokovania telefónu. Šablónou môže byť napr. Vaša adresa, alebo e-mail, na ktorý Vás môže kontaktovať prípadný nálezca Vášho telefónu.
 • Stratený telefón je možné nájsť vďaka GPS Find funkcii. Na Váš telefón stačí poslať SMS správu s prednastaveným heslom a vzápätí obdržíte do Vašej e-mailovej schránky mapu s aktuálnou polohou Vášho telefónu.
 • Prvá vec, ktorú zlodej urobí s ukradnutým telefónom, je výmena súčasnej SIM karty za novú. Z tohto dôvodu existuje v Kaspersky Internet Security for Android SIM Watch modul, ktorý Vás bude informovať o novom čísle, ktoré Vaše zariadenie aktuálne používa. Pri výmene SIM karty dôjde zároveň k automatickému zablokovaniu zariadenia.

 

 


Anti-theft

SMS-Block: V prípade straty mobilného zariadenia môže užívateľ poslať tzv. skrytú SMS, ktorá vzdialene zablokuje prístup do tohoto zariadenia.

SMS-Clean: Jedná sa o rovnakú funkciu ako SMS-Block s tým, že SMS-Clean dokáže naviac vzdialene zmazať všetky údaje v internej aj externej pamäti telefónu.

SIM Watch: Funkcie SMS-Block a SMS-Clean je možné využiť iba v prípade, keď je mobilné zariadenie zapnuté a je v ňom inštalovaná pôvodná SIM karta. Funkcia SIM-Watch zabráni "novému užívateľovi" používať mobilný prístroj s inou než Vašou SIM kartou. V prípade, že dôjde k výmene SIM karty, zašle Vám funkcia SIM-Watch automaticky správu o telefónnom čísle novej SIM karty.

SMS-Find: Umožňuje určiť zemepisné súradnice prístroja (platí iba pre mobilné telefóny s integrovaným GPS modulom). Po odoslaní SMS-Find obdržíte odkat do Google Maps s uvedenou polohou Vášho prístroja.


Anti-spam

Pôvodné telefónne čísla budú zaradené na blacklist a nebude možné ich používať. Relevantné tel. čísla je možné naopak zaradiť na whitelist a bezpečne s nimi pracovať. Spamový filter neblokuje iba nevyžiadané správy, ale aj volania, čím ochráni užívateľa pred podvodníkmi a vtieravou reklamou.


Rodičovská kontrola

Tento komponent umožňuje rodičom obmedziť na mobilnom telefóne dieťaťa zasielanie alebo prijímanie určitých správ (napr. na čísla so špeciálnou tarifikáciou, na čísla so službami pre dospelých apod.).


Šifrovanie údajov

Nosíte v telefóne citlivé osobné/ firemné údaje ? Kaspersky Internet Security for Android umožňuje vytvoriť špeciálnu zložku, do ktorej je možné tieto údaje uložiť a zašifrovať.


Ochrana súkromia

Zo zoznamu kontaktov na karte SIM alebo v internej pamäti telefónu je možné vytvoriť zvláštny zoznam utajovaných kontaktov. Jediným slačením tlačidla môžu užívatelia programu Kaspersky Mobile Security 9.0 označiť kontakty ako "súkromné", čo zaistí, aby sa v zozname kontaktov, vo výpisoch odchádzajúcich či prichádzajúcich volaní ani v textových správach o nich neobjavila ani zmienka. Ak bude takto vybavený telefón používať ktokoľvek iný, nebude mať o týchto skrytých informáciách ani zdanie.


Anti-virus

On-demand kontrola: Kontrolu na vyžiadanie môžete spustiť kedykoľvek. Pamäť mobilného zariadenia bude preskenovaná za niekoľko pár minút. Užívateľ si môže zvoliť, či chce preskenovať zložky, súbory či pamäťové karty. Pokiaľ bude nájdená infiltrácia, bude uložená buď do karantény alebo zmazaná.

On-access kontrola: Všetky prichádzajúce SMS, MMS alebo e-maily sú automaticky kontrolované proti škodlivému kódu. Produkt ďalej kontroluje aj spúšťacie súbory prichádzajúce cez Bluetooth a ostatné komunikačné kanály.

Plánovaná kontrola: Môžete si prednastaviť dobu, kedy má Kaspersky Anti-Virus Mobile skontrolovať Vaše mobilné zariadenie (napr. v noci). Všetky podozrivé objetky budú uskladnené do karantény. Po vykonaní kontroly budete mať k dipozícii záznam o infekciách. Rozhodnutie, ktoré objetky si ponecháte a ktoré zmažete je potom iba na Vás.

Automatická aktualizácia: Kaspersky Lab Virus Lab neustále aktualizuje databázy vírusových signatúr. Aktualizácie na mobilnom zariadení je možné nastaviť na plánované (zvolíte si dobu, kedy program aktualizovať) alebo na automatické (štandardne raz za týždeň). Aktualizácie je možné sťahovať cez WAP/ HTTP (GPRS, EDGE, 3G) alebo prepojením s počítačom.

 

 


Kaspersky Internet Security for Android funguje na telefónoch:

 • s Internetovým pripojením
 • s operačným systémom:
 1. Android verzia 2.3+


Kompletný zoznam podporovaných modelov nájdete na adrese www.kaspersky.com/mobile_downloads

 

  Copyright © 2015 Kaspersky lab, DATARECOVERY, s.r.o.
  All rights reserved. Industry-leading Antivirus Software