Home Antivírusy Domáci užívatelia Kaspersky Internet Security multi-device
Antivírusy

Kaspersky Plus
Kaspersky Plus

Aplikácia Kaspersky Plus* zaisťuje prvotriednu ochranu pre počítače, tablety a telefóny. Spája v sebe jednoduché použitie a inovatívne technológie zabezpečenia a chráni vaše súkromie, peniaze, identitu aj deti pred súčasnými komplexnými vírusmi a online ohrozením.

* Počet chránených zariadení sa líši podľa typu zakúpenej licencie.

 • Chráni pred vírusmi, spywarom, internetovými hrozbami a ďalším nebezpečenstvom
 • Zabezpečí akúkoľvek kombináciu počítačov so systémom Windows alebo Mac a zariadenia so systémom Android
 • Chráni vaše súkromie a bráni krádeži identity Pridáva ďalšiu vrstvu zabezpečenia pri prístupe k internetovému bankovníctvu a internetovým obchodom
 • Pomáha chrániť deti pred nebezpečenstvami internetu a ešte viac
 • Poskytuje špičkové zabezpečenie a pritom vás nespomalí
 • Uľahčí správu zabezpečenia vo všetkých vašich zariadeniach.

Rozsah funkcií závisí na používanom type zariadenia.

Program je v českom jazyku.
vyskusat vyskusat
Ks: 44,94 € s DPHChráňte sa proti najnovším malwarovým útokom

Počítačoví zločinci každý deň vytvoria cez 315 000 nových foriem malwaru. Ak chcete chrániť svoje počítače, mobilné zariadenia a citlivé údaje, potrebujete bezpečnostné riešenie schopné držať krok s najnovšími hrozbami.

Oceňované bezpečnostné technológie spoločnosti Kaspersky Lab sú preslávené svojou schopnosťou vysporiadať sa s novými i vznikajúcimi hrozbami. Nezávislé testy ukázali, že naša technológie na báze cloudu dokážu nové hrozby odhaliť iba za 0,02 sekundy. Vďaka aktualizáciám v reálnom čase a extrémne rýchlej obrane proti novému malwaru a ďalším hrozbám sú riešenia od spoločnosti Kaspersky Lab vašou voľbou číslo jedna.


Zvoľte si zabezpečenia, ktoré neovplyvnia výkon

Hoci potrebujete zabezpečiť, aby vaše počítače so systémom Windows a Mac aj telefóny a tablety so systémom Android - spolu s cennými informáciami, ktoré v nich máte uložené - boli maximálne chránené, bezpečnostný softvér, ktorý ich spomalí, nie je k ničomu, pretože vám neumožní zariadenia používať naplno.

Napriek zvyšujúcej sa zložitosti nových malwarových útokov, ktoré sa neustále objavujú, vyvinula spoločnosti Kaspersky Lab bezpečnostné riešenia, ktoré úspešne kombinujú ochranu a efektivitu. Naše technológie tak pracujú "v pozadí" a vaše zariadenie môžu plne prejaviť svoj výkon. Náš špeciálny Herný režim vám navyše umožňuje ničím nerušený pôžitok z hrania na počítači, a vy sa tak môžete nechať úplne vtiahnuť do deja.


Nedovoľte zločincom, aby vás sledovali pomocou webkamery *

Počítačoví zločinci rýchlo vycítili príležitosť k zneužitiu rastúceho trendu používania webkamier a médiá sú teraz plné správ o tom, ako sú webkamery nič netušiacich užívateľov nabúrané za účelom vykonávania najrôznejších nekalých aktivít. Ako môžete týchto špehov zastaviť?

Spoločnosť Kaspersky Lab vyvinula úplne nové technológie ochrany webkamier Webcam Protection, ktoré zabraňujú neoprávneným osobám vo vzdialenému prístupu k vašej webkamere. Ak váš počítač chránia naše technológie, nemusíte sa už obávať, či ho niekto nenakazil a nepoužíva vašu webkameru na sledovanie vás a vášho okolia.

* Produkt Webcam Protection je dostupný len pre počítače so systémom Windows.


Chráňte svoje peniaze a bankové údaje pred krádežou

Internetové bankovníctvo, nákupy a platobné systémy nám pomáhajú zjednodušiť každodenný život, prinášajú však tiež závažné bezpečnostné riziká vrátane potenciálnych krádeží vašich hesiel, údajov o účtoch a peniazoch.

Kedykoľvek pomocou vášho počítača so systémom Windows alebo Mac * navštevujete stránky internetového bankovníctva, obchodu alebo platobného systému, jedinečná technológia Safe Money spoločnosti Kaspersky Lab overí, že je stránka bezpečná a zločinci sa vás nepokúšajú oklamať falošnou alebo podvodnou stránkou. Stránka sa potom otvorí v špeciálnom chránenom režime. Technológia Safe Money vašim online finančným transakciám efektívne poskytuje ďalšiu úroveň zabezpečenia a pomáha udržať vaše bankové konto, čísla kreditných kariet a osobné údaje z dosahu počítačových zločincov.

*


Nedovoľte "zlodejom identity" prevziať kontrolu

Predstavte si ten chaos, keby sa niekto dostal k vašim citlivým údajom. Ak zločinci zachytia vaše heslá a osobné údaje, môžu si privlastniť vašu "digitálne identitu", spreneveriť vaše peniaze a spôsobiť vám celý rad ďalekosiahlych problémov.

Vzhľadom k tomu, že aj legitímne webové stránky môžu byť nakazené malvérom a môžu automaticky stiahnuť škodlivý kód do vášho počítača, smartfónu alebo tabletu, spoločnosť Kaspersky Lab automaticky kontroluje všetky webové odkazy a uisťuje sa, že sú v poriadku ... ešte skôr ako webovú stránku navštívite. Naše technológie tiež skenujú e-mailové správy, vďaka čomu si môžete byť istí, že vás phishingové útoky neoklamú a vy nikomu omylom neuvediete žiadne cenné osobné údaje, ktoré by útočníkom pomohli zmocniť sa vašej identity alebo ukradnúť vaše peniaze.


Uistite sa, že si vaše deti môžu užívať internet ... ale bezpečne

Internetové hrozby môžu vydesiť dospelých dbajúc na bezpečnosť, nie to ešte nevinné deti, ktoré veria všetkému, čo vidia, a všetkým, s ktorými komunikujú. Keďže ich však internet tiež mocným výučbovým nástrojom, je nutné, aby ste k nemu svojim deťom umožnili bezpečný prístup.

Aj keď so svojimi deťmi zrovna nemôžete byť, naše oceňované produkty rodičovskej kontroly ich chránia pred internetovými hrozbami - vrátane sexuálnych predátorov. Spoločnosť Kaspersky Lab vám umožní ľahko kontrolovať, akým spôsobom vaše deti internet používajú, kedy môžu jeho obsah prezerať as kým môžu komunikovať, či už používajú počítač so systémom Windows alebo Mac. Môžete zablokovať sťahovanie a prístup k nevhodnému webovému obsahu, spravovať sociálne siete a zabrániť vašim deťom v odosielaní kľúčových osobných údajov.


Zostaňte zabezpečení a strážte svoje náklady aj na cestách

Ak používate verejné siete Wi-Fi, pre zločincov je ľahké zachytiť vaše e-maily, heslá, čísla kreditných kariet a ďalšie informácie. Okrem ochrany svojich údajov by ste sa mali vyhnúť aj vysokým nákladom účtovaným poskytovateľmi sietí Wi-Fi, 3G a 4G.

Nová funkcia Wi-Fi Security Notification od spoločnosti Kaspersky Lab automaticky overuje bezpečnosť vami používaného pripojenia Wi-Fi, hľadá jeho slabé miesta, upozorňuje vás na potenciálne riziká a poradí vám, ako upraviť nastavenia zabezpečenia. Naša nová funkcia Cost-Aware Networking * vám navyše zabráni, aby ste prekročili nastavený limit prenesených dát. Môžete tak ľahko spravovať a optimalizovať svoje využitie dát, či už sa s vaším počítačom pripájate k internetu pomocou verejnej siete Wi-Fi či sietí 3G alebo 4G.

* Funkcie Wi-Fi Security Notification a Cost-Aware Networking sú dostupné len pre počítače so systémom Windows. Funkcia Cost-Aware Networking je dostupná iba pre systém Windows® 8 alebo novší.


Zabezpečte celú škálu svojich počítačov a mobilných zariadení

Ak surfujete, ste v spojení s priateľmi, používate internetové bankovníctvo a nakupujete na internete aj na cestách, mali by ste sa uistiť, že vaše telefóny aj tablety so systémom Android sú rovnako dobre chránené ako vaše stolové počítače a notebooky.

Teraz môžete ochrániť svoje zariadenia pomocou jediného produktu a jedinej licencie. Riešenie Kaspersky Plus 2017 umožňuje zabezpečiť napríklad iba jedno zariadenie s jednou zakúpenou licenciou, alebo až 5 zariadení (kombinácii počítačov so systémom Windows a Mac aj telefónov a tabletov so systémom Android). Kombináciu chránených zariadenia si môžete ľubovoľne vybrať. S licenciou pre 5 zariadení môžete ochrániť 1 počítač so systémom Windows, 2 chytré telefóny a 2 tablety, popr. 1 počítač Mac, 2 počítače so systémom Windows a 2 tablety. Voľba je len na vás.


Chráňte svoje telefóny a tablety so systémom Android

99% malwaru cieleného na mobilné zariadenia sa zameriava na systém Android. Keďže sú chytré telefóny a tablety tak ľahko prenosné, je ľahké ich stratiť a pre zločincov je ľahké ich odcudziť. Vaše osobné údaje a informácie o bankových účtoch a kreditných kartách sa tak môžu dostať do nesprávnych rúk.

Ľahko použiteľné technológie spoločnosti Kaspersky Lab určené pre zabezpečenie mobilných zariadení a ochranné funkcie na báze cloudu sú optimalizované tak, aby chránili vaše telefóny a tablety so systémom Android proti najnovším vírusom, spyware, internetovým útokom a ďalším hrozbám. Funkcia ochrany súkromia vám navyše umožní skryť podrobnosti o vašich kontaktoch, volaniach, textových správach a protokoloch. A ak svoj telefón stratíte alebo vám bude ukradnutý, špeciálna funkcia ochrany proti krádeži vám umožní zariadenie zablokovať, vymazať z neho dáta a zistiť jeho polohu.Stolné počítače a notebooky so systémom Windows:

 • 480 MB volného miesta na pevnom disku
 • Microsoft® Internet Explorer® 8 alebo novší
 • Microsoft Windows® Installer 3.0 alebo novší
 • Microsoft .NET Framework 4 alebo novší
 • Technológia Webcam Protection pracuje iba v systéme Windows. Táto funkcia je dostupná pre celú radu kompatibilných webkamier. Kompletný zoznam kompatibilných zariadení nájdete na adrese www.kaspersky.com.
 • Microsoft Windows 8.1 / Pro / Enterprise / aktualizácia 8.1 (32/64bitová verze**)
 • Microsoft Windows 8 / Pro / Enterprise (32/64bitová verzia)
 • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic nebo Premium / Professional / Ultimate SP1 alebo novší (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows Vista® Home Basic alebo Premium / Business / Enterprise / Ultimate SP1 alebo novší (32/64bitová verze)
  procesor: 1 GHz alebo rýchlejší
  pamäť (RAM): 1 GB (32bitová verzia) alebo 2 GB (64bitová verzia)
 • Microsoft Windows XP Home / Professional (32bitová verzia) SP3 alebo novší / Professional (64bitová verzia) SP2 alebo novší
  procesor: 800 MHz alebo rýchlejší
  pamäť (RAM): 512 MB

Stolné počítače a notebooky so systémom Mac:

 • 350 MB volného miesta na pevnom disku
 • pamäť (RAM): 1 GB
 • Mac OS X 10.6, 10.7, 10.8 alebo 10.9 (systém s procesorom Intel®)

Smartphony a tablety so systémom Android :

 • Android ™ verzia 2.3 a vyššie
 • minimálne rozlíšenie obrazovky: 320 × 480
 • 65MB voľného miesta v hlavnej pamäti zariadenia
 • Podporované procesory: Intel Atom x86, ARM5, ARM6 alebo ARM7

Zariadenia iPhone & iPad :

 • systém iOS® 6.0 alebo novší

Zariadenia Windows Phone®

 • systém Windows Phone 8

 

  Copyright © 2015 Kaspersky lab, DATARECOVERY, s.r.o.
  All rights reserved. Industry-leading Antivirus Software