Antivírusy

Cielená ochrana

Produkty Kaspersky je možné nasadiť na všetky zariadenia v sieti, od pracovných staníc, súborových a poštových serverov, až po gateway.
Vyberte si z nižšie uvedených produktov ten, ktorý najlepšie vyhovuje Vašej sieti.

 


Pracovné stanice


Chráňte svoje pracovné stanice a notebooky pred všetkými druhmi hrozieb. Kaspersky pre pracovné stanice (Work Space Security) ponúka komplexnú ochranu PC. Program obsahuje antivírusový modul, personálny firewall, anti-spam a veľa ďalších funkcií. Podporuje Windows a Linux operačné systémy a možno ho centrálne spravovať pomocou Kaspersky Administration Kit.

 

 

 


Súborové servery


Kaspersky Anti-Virus pre File Server

Kaspersky Anti-Virus pre File Server spoľahlivo chráni súborové servery pracujúce na operačných systémoch Microsoft Windows, Novell NetWare, Linux a Samba.

Kaspersky Anti-Virus pro Windows Server Enterprise Edition

Kaspersky Anti-Virus pre Windows Server Enterprise Edition bol špeciálne vyvinutý na ochranu firemných serverov bežiacich pod operačným systémom Microsoft Windows (vrátane 64-bitových systémov), ktoré vyžadujú vysoký výkon a sú často veľmi zaťažené.

 

 

 


Poštové servery


Kaspersky Security pre Mail Server

Kaspersky Security pre Mail Server chráni všetky populárne poštové servery a groupware proti aktuálnym hrozbám. Tento produkt je možné využiť na nasadenie aj ako poštové gateway.

 

 

 

Kaspersky Anti-spam pre Linux

Kaspersky Anti-Spam ponúka vysoko efektívne filtrovanie spamu pre firemné siete a internetových providerov.

 

 

 


Internet Gateway


Kaspersky Security pre Internet Gateway

Kaspersky Security pre Internet Gateway zaisťuje bezpečný prístup zamestnancov k internetu. Program automaticky odstraňuje škodlivý kód z prichádzajúcej HTTP / FTP komunikácie.

 

  Copyright © 2015 Kaspersky lab, DATARECOVERY, s.r.o.
  All rights reserved. Industry-leading Antivirus Software